SEO novinky

Novinky z oblasti SEO

Google přinesl řadu novinek v oblasti SEO

24. března v 11:55 - Být v dnešní době SEO konzultantem je velmi výhodné povolání. Pokud vás zajímají tvorby webových stránek, jejich optimalizace, jejich zpracování či plnění obsahu – je tato profese přímo pro vás.

Zájemci o online marketing hlaste se na Seznamu!

9. března v 11:53 - Internet je plný různých věcí. Nám však začal plnohodnotně usnadňovat život. Můžeme být totiž dvacet čtyři hodin neustále v kontaktu se svými přáteli, rodinou či blízkými. Voláme s nimi přes různé aplikace a programy, i když jsou tisíce mil daleko.

Smajlíci už i ve vyhledávání

2. března v 11:54 - Internet nám značně usnadňuje život. To musí určitě uznat i ti, kteří nepatří zrovna k jeho největším fanouškům. Během okamžiku si najdeme to, co nás zajímá. Dokážeme nabýt zkušeností rychlostí blesku. Na každou otázku během minuty dostaneme také odpověď.

PPC a novinky, které nás překvapili na začátku roku

24. února v 11:54 - Na internetu denně trávíme mnoho hodin, ba dokonce i celé dny. Někdy však hodiny strávíme pouze pročítáním nejrůznějších webů a stránek, díky kterým zjistíme přesně ty informace, které jsme se přáli dozvědět. Internet je sice žroutem času, ale mnohdy nám pomáhá získat takové zkušenosti a vědomosti, které bychom do naší hlavy dostali jen málokdy.